هدیه نوروزی آنجکس

آنجکس استرالیا به مناسبت فرارسیدن نوروز، عیدی جذابی را ویژه فارسی زبانان سراسر جهان در نظر گرفته است.

جهت دریافت هدیه ی نوروزی آنجکس با مشاورین دمودکس آنجکس استرالیا تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا از عیدانه ی ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده جا نمانید.

آنجکس استرالیا پیشاپیش سال خوبی را برای شما آرزو می کند.
محصول جدید ضد دمودکس

آنجکس استرالیا محصول جدید خود به نام “SDT” را برای جهانیان به ارمغان می آورد

برای اطلاع از شرایط پیش فروش با تیم آنجکس استرالیا در تماس باشید

توضیح بیشتر در مورد محصولات جدید آنجکس

محصول جدید آنجکس، اسپری ضد دمودکس ‘اس دی تی’ سازگار با پوست های حساس و ویژه عارضه ها و آسیب های پوست و مو ناشی از تراکم بالای انگل های دمودکس می باشد که حاصل تلاش شبانه روزی قابل تقدیر تیم تحقیقاتی آنجکس استرالیا است که با توجه به نتایج چشمگیر و موثر اسپری ضد دمودکس ‘پی دی تی’ و استقبال بی نظیری که از این محصول شده است، تولید و بزودی تقدیم مصرف کنندگان سراسر جهان می شود.

ترکیبات مواد تشکیل دهنده این محصول با توجه به بالاترین استاندارد های جدید بهداشتی اروپا و جهان، بهبود و ارتقا یافته و اگرچه ترکیبات مواد تشکیل دهنده آن همانند ‘پی دی تی’ است اما قدرت ضد دمودکسی آن کمی ملایم تر از اسپری ‘پی دی تی’ است و البته با قیمتی در حدود نصف بهای ‘پی دی تی’ به گونه ای طراحی شده است تا با پوست های حساس یا عارضه هایی مانند: دمودکس روزاسه، درماتیت_سبورئیک، بلفاریت، آکنه های مقاوم به برطرف شدن، خارش های شدید پوستی و بسیاری دیگر از عارضه های پوستی مرتبط به آلودگی دمودکس سازگار تر باشد و واکنش های احتمالی اولیه آن نیز ملایم تر خواهد بود.

Superior Kit

SK حاوی دو محصول بی نظیر PDT و SDT می باشد، که به منظور کمک به کاهش تراکم کنه دمودکس در بدن و صورت، فرمول بندی شده است.

محصول آنجکس | SDT

Skin Demodex Treatment

انگل های دمودکس را درست در سرمنشا آنها برطرف کنید. SDT هر شب به طور مداوم برای از بین بردن کنه دمودکس مایت مورد استفاده قرار می گیرد.