Ungex

اشتراک تجربه مصرف کنندگان

در این بخش نظر عزیزانی که از محصولات و متد آنجکس جهت برطرف نمودن مایتهای دمودکس استفاده نموده اند برای اطلاع عموم قرار داده شده است.

درضمن در این صفحه به تدریج تجربه سایر مصرف کنندگان این محصولات نیز درج خواهد شد.

لازم به ذکر است که بیشتر این نظرات در گفتگو با دفتر مرکزی شرکت آنجکس استرالیا و یا در محیط تلگرام مطرح گردیده است که عینا و بدون هیچ گونه تغییر و دخل و تصرفی در پیامها، به شرح زیر جهت اطلاع عموم تقدیم می شود.

 


نظر يكي از مصرف كنندگان محصولات آنجكس


تصاویر قبل و بعد از استفاده از تکنولوژی مایت سولوشن توسط مصرف کنندگان تراکم بالای دمودکس مایت


دوستان گرامی، جهت اطلاع شما:👇

همچون هزاران نفر از عزیزانی که در سراسر جهان از محصولات آنجکس استفاده نموده و نتایج درخشانی کسب کرده اند، اخیرا یکی از هم میهنان عزیز که مدتهای طولانی از مشکلات متعدد پوستی از جمله روزاسه، اگزما، جوش صورت، خارش پوست و ریزش مو رنج می برده و علی رغم سالها مداوا موفق به حل مشکلات مذکور نشده بود نهایتا ظرف مدت سه ماه با استفاده از محصولات و متد آنجکس موفق به برطرف نمودن تمام مشکلات فوق گردید، شخصا با بنده تماس گرفتند و داوطلبانه پذیرفتند که تجارب مفید خود را از روند تریتمنت و نحوه استفاده از تکنولوژی مایت سولوشن آنجکس (تریتمنت مایتهای دمودکس) و نتایج حاصله با ما درمیان بگذارند.

متعاقبا برای اینکه همگان از روش استفاده ایشان از محصولات و همچنین پرسش و پاسخ فی مابین مطلع باشند تصمیم گرفته شد با تایید ایشان و صرفاً با حذف نام ایشان و نام پزشک محترم ایشان به گونه ای که حریم خصوصی ایشان محفوظ بماند گفتگویی که از طریق تلگرام از روز نخست تا امروز برقرار بود برای اطلاع شما به اشتراک گذاشته شود تا بدینوسیله پاسخ سوالات برخی از عزیزان که شرایط مشابهی را دارند، باشد.

درضمن بتواند کمکی باشد به عمومی دوستانی که از مشکل دمودکس مرتبط با مشکلات پوستی مانند: روزاسه، جوش، آكنه، خارش پوست، خشن شدن پوست، جوش ها، ریزش مو، کم پشت و نازک شدن مو و امثالهم رنج می برند و همچنین کمک به ارتقا بهداشت پوست و مو و پیشگیری از شیوع مشکلات مرتبط.

به هر حال توجه شما را به پیامهای ایشان در ذیل این پیام جلب می نمایم و امیدوارم در آینده نزدیک عموم مردم با برطرف نمودن انگل های دمودکس از پوست و موی زیبا، سالم و عاری از مایتهای دمودکس بهره مند گردند. 👇👇👇

نظرات مصرف کنندگان

 

 

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

نظرات مصرف کنندگان پروتکل آنجکس

 

———————————————————————————————————————

آنجکس

شروع نخستین گفتگو – آغاز تریتمنت دمودکس – حدود سه ماه گذشته، سی و یکم ماه آگوست!

یک هفته بعد

یک هفته بعد

آنجکس

یک ماه بعد

آنجکس

توضیح اینکه در این مرحله (پس از یکماه) روش استفاده صحیح از محصولات و متد “مایت سولوشن آنجکس” و اصلاح برخی از مهارتهای مرتبط با بهداشت پوست و مو به ایشان مجدد یادآوری شد.

آنجکس

یک ماه و چند روز بعد (البته تنها سه روز پس از آخرین تذکرات و راهنمایی ها یعنی در تاریخ هشتم اکتبر، نتایج بهتر را بصورت محسوستری مشاهده نمودند که در پیام های فوق می توان به آن پی برد).

یک ماه و چند روز بعد (البته تنها سه روز پس از آخرین تذکرات و راهنمایی ها یعنی در تاریخ هشتم اکتبر، نتایج بهتر را بصورت محسوستری مشاهده نمودند که در پیام های فوق می توان به آن پی برد).

45 روز بعد

نظرات مصرف کنندگان

تقریبا سه ماه بعد
(حدود 90 روز پس از انجام تریتمنت دمودکس آنجکس)
برطرف شدن مشکل دمودکس و در نتیجه رفع تمامی مشکلاتی که ایشان قبلا از آن رنج می بردند!

آنجکس

ادامه گفتگو پس از سه ماه (پریروز – دهم دسامبر 2016)
و اتمام کامل تریتمنت دمودکس و رضایت کامل ایشان و درخواست از ایشان جهت توضیح بیشتر از تجارب مفیدشان.

نظرات مصرف کنندگان آنجکس

پایان دوره سه ماهه
شرح مختصری از مراحل طی شده توسط ایشان

آنجکس

آخرین عکس و رفع مشکلات.
البته ایشان صرفا یک عکس یکماه پس از شروع تریتمنت ارسال نمودند و این نیز آخرین عکس متعلق به دو روز قبل است (پایان دوره سه ماهه) که برای اطلاع ارسال نمودند.

آنجکس

پایان گفتگو

رضایت کامل از نتیجه تریتمنت دمودکس

سپاس از ایشان که تجارب خویش را صادقانه جهت اطلاع عموم و کمک به همه کسانی که از مشکلات پوست و مو رنج می برند در اختیار ما قرار دادند.


نمونه ای دیگر از یکی عزیزانی که تجارب خود را با ما به اشتراک گذاشتند و با اصرار خودشان مستقیم و بدون حذف نامشان برای اطلاع عموم به اطلاع عموم می رسانم … امید است که همیاری این عزیزان کمکی باشد برای همه دوستانی که از بیماری های پوست و مو رنج می برند … البته ایشان قرار است تجاربشان را هم به فارسی و هم انگلیسی ارسال کنند. با سپاس از سرکار خانم مریم بابت اطلاع رسانی از تجاربشان. 👇👇👇

Salam mr behbahani.
Merc az tasavire ersali.
Kheilii jalebe. Manam daghighan poostam mese in khanum bood ghabl az masrafe mahsulatetun. Alan poostam kheiliiii khoob shode. Va in axha ye yadavari shod vasam k bedunam elate inhame behbood chi boode.
Vagheyatesh ounghad ru muham tmarkoz karde boodam k aslan yadam nabood mahsulate shoma ruye poostam tasir dare.

سلام عرض می کنم و ممنون از اینکه اطلاع دادید

خیلی خوشحال هستم که شما هم نتایج خوبی حاصل نمودید

Manam kheiliii khoshalam. Vagheyatesho bekhayn man be modate 5 sal nonstop jush mizadam. Hame kari ham karde boodam. Har daruyi k fekr konid. Hata lazer. Javab nagereftam. Dige moshkele muham ounghad tu melbourne jedi shod k bi khoale poostam shodam.
Ama tu in modat k daruye shomaro masraf kardam. Aslan dige joosh nazadam. Vaghean khoob boode

خیلی ممنون از اینکه این خبر را به من دادید.

Kheiliii mamnoon az voice. Shoma fogholade peigir va delsuz hastin tuye karetun.
Omidvaram bishtar az in tuye karetun movafagh bashin.

آیا در گذشته قبل از شروع تریتمنت دمودکس آنجکس از محصولات یا داروی خاصی استفاده کرده بودید و آیا پزشک متخصص پوست مراجعه نموده بودید و تشخیصشون چه بود؟

ممنون از نظر لطف شما. وظیفه ی ما همین است که مطمئن باشیم همه عزیزان بهترین نتیجه را خواهند گرفت.

Bale. Tuye Iran. Pishe motekhasesaye marufi ham raftam.
ama tuye Iran doctoraye khoob zire yek daghighe visit mikonan, va faghat ye noskheye fogholade gerun vasat minevisan k mamulan ham natijeye khoobi nadare.
Akharin daruyi k tu Iran masraft kardam daruye nesbatan ghavi bood. Ba avareze janebiye ziad. Ama khoob nashodam. Badesh lazer kardam natije nadad . Va bad oumadam melbourne. Va be khatere mohajerate be inja rizeshe muham 4 barabare ghabl shod. Ounghad negarane muham boodam k dige joosham vasam ahamiati nadasht.

بسیار ممنون از توضیحاتتون … واقعا از صمیم قلب خوشحال هستم که خدا را شکر با استفاده از محصولات و متد آنجکس موفق شدید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید و سپاس از اعتماد شما.

آنجکس

تجارب خانم ماری از محصولات آنجکس

Man az hamin alan shoru kardam be dustam goftam. Vaghean delam mikhad vaghti mahsule be in khoobi hast ouna ham betunan estefade konan.

الان چند پزشک متخصص با ما در ارتباط هستند و چون پزشک بنا بر سوگندی که یاد نموده متعهد به حفظ حریم خصوصی افراد هستند آیا اجازه دارم برای ایشان و اطلاعشون (بیشتر از جنبه آموزشی و اطلاع رسانی) برای آنها پیام مستقیم شما را بدون حذف نام ارسال کنم؟

Bale hatman.

Man vaghean khoshal misham betunam baes besham afrade bishtari az in daru estefade konano dobare etemad be nafseshoon bargarde. Chon midunam rizeshe mu va joosh cheghad mitune tasire bad ruye ruhiyeye adam bezare

Shayad ounjoori ghabele bavartar bashe baraye mardom

Khahesh mikonam. Mamnoon az shoma be khatere daruye khoobetun.

ادامه بحث با خانم ماری: که در پیام فارسی زیر برای ما ارسال کردند:

آنجکس

پایان بحث با خانوم ماری

——————————————————————————————————————————————

مشتری دیگری این پیام را برای ما گذاشته اند

آنجکس

تجارب آنجکس

تجارب مشتریان

———————————————————————————————————————————————–

آنجکس

تجربه یکی از مشتریان دیگر آنجکس که در ماه تخست معترض به محصول بود

نظرات مصرف کنندگان

تجارب مشتریان

مقایسه تغییرات در پوست ایشان. عکس چپ 45 روز و عکس سمت راست 75 روز پس از آغاز استفاده از محصولات و متد آنجکس و رضایت کامل ایشان از نتایج حاصله، همانطور که در متون بالا خوشان شرح دادند.

——————————————————————————————————————————————-

پیام زیر از یکی دیگر از مشتریان آنجکس :

تجربه مشتریان آنجکس

————————————————————————————————————-

آنجکس

——————————————————————————————————————————-

مشتریان

پیام یک مشتری آمریکایی

————————————————————————————————————————————

 

آنجکس

نظرات مصرف کنندگان

تجربه مصرف کنندگان

محصولات آنجکس

تجربه مصرف کنندگان از محصولات آنجکس

————————————————————————————————————

پیام مصرف کننده آمریکایی

پیام مصرف کننده آمریکایی از محصولات آنجکس

ترجمه فارسی پیام مصرف کننده ی امریکایی محصولات آنجکس در سایت معتبر “یلپ” همراه با لینک منبع اصلی آن: 👇

حدود پنج سال طول کشید تا متوجه شدم مبتلا به مایتهای دمودکس هستم . من در امریکا تقریبا هفت هزار دلار امریکا – معادل بیست و سه میلیون تومان – صرف هزینه مراجعه به پزشکان و برای نسخه ها و محصولات دیگر نمودم. تا اینکه سر انجام با استفاده از این محصولات (محصولات آنجکس) ظرف حدود دو ماه تا کنون متوجه شدم که دارد کار می کند … این تنها محصولی است که بر روی من کار می کند (جواب داده است). پوست من اکنون تقریبا به طور کامل روشن و شفاف شده است .. من استفاده از این محصول (آنجکس) را ادامه خواهم داد! محصولی عالی! از شما متشکرم

جهت لینک منبع اصلی پیام از سایت معتبر یلپ اینجا را کلیک کنید.


نظرات مصرف کنندگان

پیام یکی از مصرف کنندگان آمریکایی

پيام يكي از مصرف کنندگان محترم امريكايي☝️ كه سالها از عارضه هاي شديد پوستي رنج مي برده تا اينكه سرانجام با استفاده از محصولات و پروتكل #آنجكس بهبود یافته و همین امروز در صفحه فيسبوك ما پيام گذاشته است.

☝️ترجمه فارسی ☝️ پیام خانم سندی شوک:

👈 “من از شما و تحقیقات و محصولاتتان خیلی سپاسگزارم که مرا از یک بیماری طبیعی که از نظر پزشکی عجیب و غریب بود نجات داد. جهان پزشکی هیچ سرنخی از آن نداشت و من نمی توانم اهمیت دانش و ساخت محصولات شما و معرفی آن به جهان را تاکید (بیان) کنم. من کاملا ناامید بودم تا آنکه یک شب نور امید و زندگی بر من تابید. الکساندرا برایت (= نام کارمند دفتر مرکزی آنجکس استرالیا) من برای همیشه سپاسگزارش هستم، او که دختر جوان و نازنینی است مشاور و محرم اسرار من شد و موجب عشق ورزیدن از اعماق وجودم. یک بار دیگر از شما برای همه دانش کاری و تحقیقاتتان تشکر می کنم. بدون شما و آنجکس من احتمالا تسلیم شده بودم. من در بیان این مطلب خیلی جدی هستم!!!


تجارب و نظرات یکی از عزیزانی که قبلا بیش از هشت سال از عارضه های پوستی از جمله #روزاسه و #جوش و #بلفاریت رنج می برده تا اینکه سرانجام با استفاده از محصولات و پروتکل #آنجکس مشکلاتش برطرف می گردد، را در ذیل این پیام تقدیم می کنیم. 👇

لازم به یادآوری است که اینگونه پیام ها که غالبا در تماس مصرف کنندگان محصولات آنجکس با نمایندگان یا مشاوران آنجکس صورت می گیرد به دلیل حفظ حریم خصوصی ایشان با حذف نام و چهره و البته با اجازه خودشان برای اطلاع عموم و سایر عزیزانی که از مشکلات مشابه رنج می برند منتشر می گردد تا با مطالعه نظرات و تجارب عزیزانی که قبلا از محصولات استفاده نموده اند یا در حال استفاده هستند بهتر با تکنولوژی مایت سولوشن و پروتکل آنجکس جهت برطرف نمودن انگل های #دمودکس آشنا شوند.

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان

تجربیات مصرف کنندگان


تجربیات مصرف کنندگان آنجکس

تجربیات مصرف کنندگان آنجکس

نظرات مصرف کنندگان


نظرات یکی دیگر از مصرف کنندگان آنجکس که از پروتکل آنجکس استفاده نمودند:

فایل صوتی زیر از این مشتری مصرف کننده محصولات آنجکس می باشد:

      پیام صوتی مصرف کننده آنجکس - پیام صوتی مصرف کننده آنجکس

پیام یکی دیگر از مصرف کنندگان آنجکس که از بلفاریت رنج می برده است :

پیام ها و پرسش های يكي از مصرف كنندگان محترم محصولات آنجكس، كه بیش از 5 سال از عارضه بلفاریت، عفونت و چسبندگی پلك و ريزش مژه و ابرو و گلمژه هم زمان با درماتيت سبوره و چند مشکل دیگر در ناحيه پوست صورت رنج می بردند و اخيراً با بهره مند شدن از پروتكل آنجكس نتايج مطلوبی را كسب نمودند را با اجازه خودشان (با حذف نام ايشان جهت حفظ حريم خصوصی شان) به اطلاع عزيزان حاضر در اين كانال می رسانیم.

لازم به ذكر است، ازآنجاییکه ناحیه پلک و مژه و اطراف آن حساس می باشد ایشان ناچار بودند اسپری پی دی تی را بصورت رقیق شده با آب استفاده نمایند و همچنین آهسته تر از شرایط عادی، پروتکل را با احتیاط و به آرامی پیگیری کنند و برخی از مفاد پروتکل را هم کامل رعایت ننمودند که لازم است اصلاح نمایند. اگرچه تا کنون نتایج چشمگیری حاصل نمودند ولی هنوز باید تریتمنت دمودکس را از طریق پروتکل #آنجکس برای مدتی دیگر نیز ادامه دهند تا نتایج پایدارتری حاصل گردد. درضمن قرار است که عکس های جدید هم ارسال کنند که به محض دریافت در این کانال به اشتراک خواهیم گذاشت. … ان شالله تجارب ایشان برای عزیزانی که از مشکلات مشابه (مانند #بلفاریت، گل مژه و ریزش مو مژه و ابرو و یا سایر مشکلات پوستی مرتبط با تجمع انگل #دمودکس رنج می برند) موثر واقع گردد. 👇👇👇


گفتگو با یکی از عزیزانی که سال ها از #روزاسه و #جوش صورت رنج می بردند، تا آنکه با پروتکل #آنجكس آشنا و با تریتمنت #دمودکس بهبود می یابند.

 

نظرات مصرف کنندگان

نظرات مصرف کنندگان

پیام ارسالی در سایت رسمی آمازون امریکا که دیروز توسط یکی از مصرف کنندگان پروتکل آنجکس منتشر شده. البته ایشان قبلا محصولات را تهیه نموده و نتایج آن را از زبان ایشان می توانید مطالعه فرمایید.

نظرات مصرف

نظرات مصرف کنندگان آنجکس

👆 ترجمه متن بالا 👆

خوشحالم که شانس خرید این محصولات را داشتم.

فرستاده شده توسط استیسی
در تاریخ 9 دسامبر 2017

خرید تأیید شده (آمازون)

این محصول را دوست دارم – من نتایج خوبی داشته ام. تیم پشتیبانی فوق العاده در آنجکس، واقعاٌ به ارزش این محصول افزوده است. مبارزه ای طولانی در تلاش برای کنترل روزاسه، آکنه، احساس سوزنی شدن (سوزن زدن روی پوست) طی کرده ام. من همه چیز را امتحان کرده ام و سال ها به تجویز یک متخصص پوست دارو، همراه با رژیم، طب سوزنی، ماساژ و کایروپراکتیک. اما آنجکس بهترین راه حل برای من بود. سلامت پوست من 100٪ بهبود یافته است.

برای اولین بار در زندگی، صورت من آرام و حتی شاداب است. اگرچه این یک روند طولانی بود. من بعد از اولین استفاده احساس بهبودی کردم اما در طول مسیر، بالا و پایین داشتم.

مشاوری که از طرف آنجکس با من در ارتباط بود، به من کمک کرد که دوره ای عالی برای من بگذارد. به عنوان مثال، پس از چند ماه، صورت من تحریک شد و با راهنمایی آنجکس ، من متوجه شدم که من باید به آبکشی صورتم فقط با آب سرد اکتفا کنم.

همچنین، در طی ماه های اول هر بار که من به محصولات آرایشی و بهداشتی معمولی خود برمی گشتم صورتم تحریک می شد و احساس می کردم که دوره ی درمانم طی چند روز به تعویق افتاده است.

من در حال حاضر نزدیک به چهار ماه است که از این محصولات استفاده می کنم و حدس می زنم کمی طولانی تر از حد معمول است، اما پس از یک عمر مبارزه برای کنترل روزاسه و آکنه، تمام این تلاش با ارزش است.

قیمت بسیار گران بود و من باید از خود گذشتگی می کردم – بودجه کمتری برای سایر محصولات زیبایی، خدمات و درمان و غیره صرف کردم، اما داشتن پوستی روشن، آرام و درخشان تاثیر زیادی بر کیفیت زندگی من گذاشت.

من مطمئن نیستم که این محصولات برای همه چقدر موثر باشد، اما برای من از زمانی که به این روند اعتماد کردم و واقعا به توصیه های مشاور آنجکس گوش دادم و به دنبال راهنمایی های او بودم (به عنوان مثال – متوقف کردن استفاده از آب بسیار گرم برای دوش گرفتن و ششستشوی صورت و شروع استفاده از آب ولرم تا خنک به جای آب داغ، و استفاده ی همیشگی از آب سرد برای آبکشی، استفاده محصولات در شب و متوقف کردن استفاده از محصولات دیگر و استفاده از روغن نارگیل برای مرطوب کردن) سلامت پوست من با گذشت هر شبانه روز بهبود بسیاری یافته.

همچنین در جریان تغییرات زیادی در رژیم غذایی ،من بخشی اعظمی از رژیم غذایی خود را به سبزیجات و مقداری را نیز پروتئین و چربی ها اختصاص دادم،از طرفی مصرف شکر و غذاهای فرآوری شده خالی از گندم و دانه ها را کم کردم. بنابراین در طول دوره درمان من چند سایز هم کم کردم. در طول روز احساس بدی در مورد پروسه پوستم داشتم ولی از وجود تغییراتی که موجب سلامتی در بدنم بود احساس خوبی داشتم و به خوبی می دانستم که در مسیر صحیح بهبودی پوستم قرار دارم .

یکی دیگر از چیزهایی که در طول این فرایند با من بود، چیزی بود که من در دستورالعمل نوشته شده روی آنجکس خوانده بودم آن این مطلب را به من یادآوری کرد که در مورد پوستتتان آرام باشید و اجازه دهید آنجکس کار خودش را انجام دهد و از روزتان لذت ببرید. بنابراین برای لذت بردن از هر روز تلاش کردم.

من خوشحال هستم که این مطلب را می نویسیم و امیدوارم که آنهایی که از پوست تحریک شده و آسیب دیده رنج می برند، این محصولات را راه حل خوبی برای سلامت پوست بیابند.

من واقعا این محصول را دوست دارم و بسیار خوشحالم که آن را امتحان کردم . بهترین ها را در مسیر سلامتی که به اعتقاد من با پوست سالم شروع می شود برای کسانی که این مطلب را خواندند آرزو می کنم.

جهت مشاهده نظرات مصرف کنندگان خارجی و یا برای اشتراک گذاشتن تجارب خود می توانید به صفحه انگلیسی سایت شرکت از طریق لینک زیر مراجعه فرمایید.


شما هم میتوانید تجارب ارزشمند خود از محصولات آنجکس را با ما در میان بگذارید تا با اسم و عکس شما در سایت قرار داده شود.

 

 

تمام فیلدهای * الزامی هستند