شرکت آنجکس استرالیا 

 

بهترین روش برطرف نمودن انگل دمودکس مایت برای انسان

 

درباره ما

شرکت آنجکس ( Ungex ) با مسئولیت محدود ، شرکتی انقلابی است که تلاش در جهت تغییر و بهبود وضع مراقبت های شخصی مردم در سراسر جهان و کمک به حذف کنه مو ، دمودکس در مو و مشکلات پوست و مو در سطح جهان می نماید. آنجکس طیف گسترده ای از محصولات نوآورانه ای را توسعه داده است که در کمک به پیشگیری و از بین بردن کنه های دمودکس بسیار موثر می باشد. دمودکس ها، کرم های انگلی کوچکی هستند که در فولیکول های موی انسان زندگی می کنند. در حال حاضر توسط کنه دمودکس، طیف گسترده ای از مشکلات مانند نازک شدن مو و ریزش مو را می تواند شامل گردد. علاوه بر موارد بالا، پژوهش های علمی اخیر نشان داده است که کنه دمودکس می تواند موجب پیری زود رس، قرمزی صورت، تغییر رنگ صورت و همچنین خارش در ناحیه پوست و مو گردد.

محصولات طبیعی/ گیاهی آنجکس با تکنولوژی پیشرفته (مفتخر به اخذ جايزه بهترين اختراع سال ٢٠١٢ برای اولین بار در جهان)، جهت از بین بردن مایت های موجود در پوست، به بازار جهانی ارائه می شود روش و محصولاتى که بدون تردید ضمن كمك به حل مشكلات پوست و مو، می تواند به اعتبار شغلی و سودآوری مادى و معنوى كسب و کار صاحبین مشاغل مرتبط نیز رونق بخشد.

شرکای تجاری آنجکس می توانند با معرفی این محصول ضمن برخورداری از منافع مادی آن به افرادی که از مشکلات پوست و مو رنج می برند یاری رسانند.

چشم انداز ما :

با قی ماند در صحنه رقابت و نوآورانه درتمام زمان ها

ماموریت ما :

شناخته شدن به عنوان بازیکنی بزرگ داخلی و خارجی در صنعت مراقبت های شخصی

شعار ما :

ما می فروشیم و در نتیجه شما خریدی تضمینی انجام می دهید.

درباره ما بهترین روش برطرف نمودن انگل دمودکس مایت برای انسان

آيا می دانید که …؟

1- بسياري از مشكلات پوست و مو درمان نخواهد شد مگر اینکه انگل دمودکس مايت را جلوتر از بین ببرید؟

2- انگل دمودکس به سادگی از چربي پوست و محصولات آرایشی و بهداشتی تغذیه می کند؟

3- شما می توانید با مشاوره رایگان با نمايندگان آنجكس يا تماس با روابط عمومي دفتر مركزي شركت آنجكس استراليا، از احتمال مشكل تراكم بالاي مايت در پوست يا موي خود آگاه شويد؟

4- مايت سولوشن پیش شرط اولیه هر نوع درمانی برای پوست و مو است؟

5- انگل دمودکس در فولیکول مو زندگی می کند كه در ریزش مو، جوش، آكنه، خارش پوست، چين و چروك پوست، پیری زودرس پوست، خشک و خشن شدن پوست، جوش های سرسیاه، تغییر رنگ پوست صورت بسياري از مشكلات پوست و مو ارتباط دارد؟

6- مايت ناقل بسیاری از مشکلات پوست و مو نيز مي باشد چون مايتها شبها در سطح پوست حركت مي كنند مشكلات و يا عفونتها را به ساير نقاط پوست يا ساير افراد منتقل مي كنند؟

7- افزایش جمعیت این انگل در پوست سر و صورت و بدن برای سلامتی و زیبائی پوست و مو مضر است؟

8- شرکت آنجكس بسته ویژه و منحصر به فرد دمودکس مايت سولوشن را به صورت کلینیکی کوچک و قابل استفاده در منزل، كلينيك ها و سالنهای  زیبایی معرفی می کند.

Contact Us

تمام فیلدهای * الزامی هستند