انجکس - تماس با ما

تماس با ما

محصولات ما کاملا طبیعی و گیاهی است و همه در از بین بردن کنه ها و رفع کک مک، آتوپیک، درماتوز، کم پشت و نازك شدن مو بسیار موثر است و با هدف بازسازی پوست سر، مو و زیبایی طبیعی پوست می باشد. هدف مانه تنها کمک موثر به همه کسانی است که از کنه های دمودکس رنج می برند بلکه ایجاد یک کسب و کار پربار برای همه افراد می باشد.

انگل های عنکبوتی پوست یا همان کنه های دمودکس مایت در طول عمر و چرخه حیات خود مشکلات زیادی را برای پوست و مو – به ویژه پوست سر و صورت – ایجاد می کنند. مطالعات و تحقيقات متخصصين نشان می دهد دمودکس مايت ها با انواع متعددی از عوارض ازجمله ريزش مو، کم پشت و نازك شدن مو، خارش های پوستی، پیری زودرس پوست، خشن و خشك شدن پوست، بینی قرمز، جوش های چرکی، آکنه، روزاسه، کک و مک و لکه هاى قرمز و زرد پوستى، چین و چروک پوست بویژه پوست سر و صورت و نواحی اطراف چشم و ابرو، آتوپیک، درماتوز، تغییر رنگ بر روی صورت و دیگر بیماری های پوستی و جلدی مرتبط هستند و درضمن در انتقال و گسترش مشكلات و بيماريهاى پوستى نقش مهمى دارند.

برای تماس با ما می توانید از خطوط زیر استفاده بفرمایید و یا فرم زیر را پر نمایید تا با شما تماس گرفته شود:

Australia Toll Free: 1800238528   |   International: +61399397575

آدرس پستی شرکت در استرالیا :
           Suite 1510, 530 Little Collins St
              Melbourne VIC 3000
Australia

در صورتی که هم اکنون پاسخگوی شما نیستیم می توانید فرم زیر را پر کنید به زودی یکی از کارشناسان آنجکس با شما تماس خواهند گرفت.

حتما جهت تماس با ما و یا سفارش محصول شماره تماس و یا ایمیل معتبر خود را در قسمت متن پیام بگذارید تا کارشناسان ما بتوانند با شما تماس حاصل نمایند.

Contact Us

تمام فیلدهای * الزامی هستند